forum.intikal_turkey
Moderatör aLımLarı BaşLamıştır ArkadaşLar
duyruLar Kısmına Başvu YapıLacaktır...

intikal_turkey

SaygıLarımLa...
forum.intikal_turkey
Moderatör aLımLarı BaşLamıştır ArkadaşLar
duyruLar Kısmına Başvu YapıLacaktır...

intikal_turkey

SaygıLarımLa...
forum.intikal_turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum.intikal_turkey

forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgi dolu sözler...

YazarMesaj
intikal_turkey

intikal_turkey

Aktiflik :
Sevgi dolu sözler... Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Sevgi dolu sözler... Right_bar_bleue

Sevgi dolu sözler... Empty
MesajKonu: Sevgi dolu sözler...   Sevgi dolu sözler... Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:15 am

» Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

» Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

» Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.

» Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...

» Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

» Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

Sevgi dolu sözler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özlü sözler...
» komik sözler
» En Güzel AnLamLı Sözler