forum.intikal_turkey
Moderatör aLımLarı BaşLamıştır ArkadaşLar
duyruLar Kısmına Başvu YapıLacaktır...

intikal_turkey

SaygıLarımLa...
forum.intikal_turkey
Moderatör aLımLarı BaşLamıştır ArkadaşLar
duyruLar Kısmına Başvu YapıLacaktır...

intikal_turkey

SaygıLarımLa...
forum.intikal_turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum.intikal_turkey

forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çocuğunuzun Yeteneklerinin Farkında mısınız ?

YazarMesaj
irem

irem

Aktiflik :
Çocuğunuzun Yeteneklerinin Farkında mısınız ? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Çocuğunuzun Yeteneklerinin Farkında mısınız ? Right_bar_bleue

Çocuğunuzun Yeteneklerinin Farkında mısınız ? Empty
MesajKonu: Çocuğunuzun Yeteneklerinin Farkında mısınız ?   Çocuğunuzun Yeteneklerinin Farkında mısınız ? Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 1:16 am

Çocukların yeteneklerini, ilgi alanlarını keşfetmelerine nasıl yardımcı olabiliriz?

Önce size geçen yaz tanıştığım bir öğrenciden bahsederek başlamak istiyorum. Kutlay geçen yaz başında bana geldiğinde ilkokul 1. sınıfın son günlerindeydi ve bütün bir sene ne sayıları ne de okumayı öğrenebilmişti. Onunla sohbetimiz sırasında, sokakta misket, çomak gibi oyunlar oynamayı, fırıldak çevirmeyi, koşmayı, ağaçlara tırmanmayı ve bir de resim yapmayı çok sevdiğini öğrendim. Okumayı öğrenmek için Kutlay’ın önünde 3 ay gibi kısa bir yaz tatilinin olması dezavantajdı. Ama buna karşın benim elimde Kutlayla ilgili çok önemli ipuçları vardı. Kutlay’ın ilgi alanları. Yani diğer bir deyişle onun yetenekleri ve kuvvetli olduğu zeka alanları.

Çocuğunuzun Yeteneklerinin Farkında mısınız ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Kadar Sevebilir misiniz?